Stołki Skandynawskie

Są setki powodów aby posiadać własny Stołek Skandynawski !!!


Nie zawsze Twój ulubiony fotel lub krzesło może być tam gdzie bys chciał. Są setki zajęć przy których chciałbyś czasami usiąść. Idziesz na polowanie, łowić ryby i tam też lubisz na chwile przysiąść. Idziesz na koncert, czekasz w kolejce po bilet lub masz miejsca na murawie a koncert zaczyna się za parę godzin. Wybierasz się na długi spacer, jesteś na kempingu i chcesz wygodnie usiąść. Często podróżujesz, masz pracę przy ktorej możesz usiąść a zwykle klęczysz - stołek o regulowanej wysokości siedzenia rozwiąże Twój problem, zapobiegnie bólowi pleców albo kolan. Są setki powodów aby mieć swój własny, przenośny Skandynawski Stołek.


Przenośność, prostota i funkcjonalność
Stołek nie powinien być duży, ciężki i niekomfortowy, wręcz przeciwnie. Musi łatwo zmieniać się z z poręcznego pakunku, który łatwo nosić i jest lekki, w wygodny, stabilny stołek.
A nasz Stołek może rozłożyć nawet dziecko. I po chwili siedzisz jak król.
    


Komfort za rozsądną cenę.
Ma elegancki pokrowiec, ładnie wyglada. Jest doskonałym prezentem, który możesz podarować komuś na kim Ci zależy. Szwedzki pomysł, jedyny w swoim rodzaju. Stołek Skandynawski był testowany w Szwedzkim, Narodowym Instytucie Badawczym. Przeszedł pozytywnie testy obciążeniowe od 200 do 250 kg.Stołek Skandynawski - wyjątkowy produkt.
Oferujemy Państwu naprawdę wyjątkowy produkt. Znajdź inny, który spełnia wszytskie warunki podane poniżej:
  • stoi stabilinie na trzech nogach
  • jest bardzo wygodny nawet przy długim siedzeniu
  • służy przez lata dzięki skandynawskiej jakości
  • rekomendujemy go dla fanów podróży, kempingu, wędrówek, koncertów, wieców, polowań, wędkowania, również na lodzie, zawodów sportowych a także dla pracowników którzy często pracują w zgiętej postawie, np monterów, konsenwatorów itp.
Stołek Skandynawski to również idealny gadżet firmowy. Możemy go wyprodukować z Twoim logo!.
stolkiskandynawskie.dolasu.pl DoLasu.pl - myśliwski sklep internetowy